قطعات تیگو ۷

قطعات تیگو 7

خیال خریداران تیگو۷ را از بابت تامین قطعات یدکی چری تیگو۷ در تمام نمایندگی‌های مجاز راحت شده است.اولین محموله کامل قطعات یدکی خودرو چری تیگو۷ از اوایل تیرماه وارد کشور شده است و از این نظر، خریداران این خودروی SUV زیبا با هیچ کمبود قطعه و همچنین دانش تعمیراتی مواجه نخواهند بود. در پی برنامه‌ریزی‌های انجام شده توسط بازرگانی خیرخواه ، بیش از ۹۰ درصد از قطعات یدکی این محصول قبل از ثبت نام و عرضه خودرو آماده گردیده و به زودی به تمام نمایندگی‌های مجاز ارسال خواهد گردید. از سوی دیگر، تمام آموزش‌های فنی و خدمات مربوط به این محصول نیز در واحد خدمات پس از فروش شرکت مطابق با استانداردهای شرکت چری صورت گرفته تا خودروی تیگو۷ با دستی پر اطمینان خاطر خریداران خود را برآورده نماید.
شایان ذکر است که خودروی تیگو۷ به عنوان لوکس‌ترین محصول چری در مراسم رونمایی رسمی ۷ مرداد در هتل اسپیناس پالاس تهران به‌طور رسمی اعلام قیمت و رونمایی شد و از فردای آن روز وارد بازار خودروی کشور شده است که تا کنون فروش آن نیز با استقبال فوق‌العاده‌ای مواجه شده است.
به گونه ای که اولین محموله کامل قطعات یدکی خودرو چری تیگو۷ وارد کشور شده و در پی برنامه ریزی های انجام شده توسط شرکت ، بیش از ۹۰ درصد از قطعات یدکی این محصول قبل از ثبت نام و عرضه خودرو آماده و به زودی به تمام نمایندگی های مجاز ارسال می شود.
اولین محموله کامل قطعات یدکی خودرو چری تیگو۷ وارد کشور شد ، در پی برنامه ریزی های انجام شده توسط شرکت  ، بیش از ۹۰ درصد از قطعات یدکی این محصول قبل از ثبت نام و عرضه خودرو آماده گردیده و به زودی به تمام نمایندگی های مجاز ارسال خواهد گردید.
از سوی دیگر تمام آموزش های فنی و خدمات مربوط به این محصول نیز در واحد خدمات پس از فروش شرکت مدیران خودرو مطابق با استانداردهای شرکت چری صورت گرفته تا خودروی تیگو۷ با دستی پر اطمینان خاطر خریداران خود را برآورد.
شایان ذکر است که خودروی تیگو۷ به عنوان لوکس ترین محصول چری به زودی وارد بازار خودرو کشور خواهد گردید.

مطالب مرتبط

ارسال پاسخ