معایب آریزو ۶

معایب آریزو ۶

چری آریزو ۶ توربو جدیدترین و گران‌ترین ماشین چینی در بازار است که چهره‌ای متفاوت و فناوری خیلی بالاتری نسبت ‌به سایر محصولات این برند دارد. در کشور چین آریزو ۶ با نام آریزو جی ایکس شناخته می شود

بررسی معایب آریزو ۶ توربو

هیچ تغییر خاصی در قسمت جانبی خودرو انجام‌ نشده و تفاوت چندانی بین آریزو ۵ و آریزو ۶ وجود ندارد، ظاهر هر دو خودرو از دو خط جانبی تشکیل شده‌و تنها تغییر رینگ‌های جدید است.
هندلینگ چری آریزو ۶ توربو در  تولیدات چینی خوب ارزیابی شده‌است، اما در پیچ‌های سنگین فرمان به‌خوبی عمل نمی‌کند. از نظر ترمز نیزنسبت‌به بدنه وقدرت، کمی ضعیف است.
این خودرو برای افراد قدبلند جذابیت خاصی ندارد  به‌خصوص در صندلی‌های عقب،  چون فاصله‌ کمی تا سر دارد.چری آریزو ۶  امکان شرکت در آزمایش‌های ایمنی یا حضور در منابع‌ بین‌المللی را پیدا نکرده‌است. علی‌رغم ظاهر امروزی، آریزو ۶ از سیستم های ایمنی پیشرفته مانند سیستم هشدار خارج از خط، سیستم اخطار نقطه‌کور و غیره برخوردار نیست.
در نسخه رونمایی‌ در ایران، صندلی راننده دستی است و صندلی برقی ندارد.
از نظر ویژگی‌های فنی، آریزو ۶  اسپرت و سرعتی محسوب نمی‌شود.
چری آریزو ۶ توربو از طراحی‌خوب برخوردار است، اما با قیمت بالایی که برای آن در نظر گرفته‌شده، مورداستقبال بازار ایران قرار نگرفته است.
در این محدوده قیمت، انتخاب خودروی دست‌دوم کره‌ای  بهتر از چری آریزو۶ مطمئنا گزینه مناسبی برای خرید خواهد بود، زیرا چری آریزو ۶ توربوخدمات پس‌از فروش خوبی ندارد و خرید آن خیلی  توصیه نمی‌شود.

نتیجه گیری معایب چری آریزو ۶

از معایب آریزو ۶ توربو میتوان به این اشاره کرد که  با این که یک ماشین مدرن و شیک است که به‌راحتی می‌تواند نظر مشتریان ایرانی زیادی را جلب کند، اما چنین طرح‌هایی که معمولا ‌ بادوام نیستند و بعد از مدت‌زمان‌ کوتاهی برای مشتری خستگی و دلزدگی ایجاد خواهند کرد. این مشکل را در مدل قبلی این ماشین هم مشاهده‌ کرده‌ایم، در ابتدای ورود به‌ بازار ایران به‌سرعت موردتوجه  هموطنان قرار گرفت، اما محبوبیت آن روزبه‌روز کاهش یافت.

مطالب مرتبط

ارسال پاسخ