ویژگی های آریزو ۶

ویژگی های آریزو 6

ویژگی های آریزو ۶

آریزو ۶ که نسل جدید آریزو ۵ است دارای ویژگی های مختلف و دارای قطعات مختلفی می باشد که مشتریان عزیز می توانند از بازرگانی خیرخواه خودرو تهیه نمایند.

آریزو ۶ نسبت به آریزو ۵ از ویژگی ها و امکانات بیشتری برخوردار است . این خودرو ظاهر بسیار زیبایی دارد که باعث شده طرفداران بسیاری را جذب نماید و قطعات آن را با وجود تازگی این خودرو می توان به راحتی تهیه نمود.

آریزو ۶ یک خودروی اسپرت جذاب را به نمایش می گذارد و نشان می دهد که این خودرو دارای طراحی بسیار با کیفیت و زیبا است . از نمای روبه رو که به خودرو بنگریم می‌توانیم یک خودروی اسپرت نزدیک به لوکس را ببینیم که چراغ‌های بزرگ در کنار جلو پنجره مشبک به صورت جذاب و خطوط کرومی فراوان، را شامل می شود.

از مدت زمان کمی که این خودرو وارد بازار شده رضایت همه را جلب نموده و افرادی کمی هستند که این خودرو را نمی پسندند.

قطعات آریزو ۶

از جمله قطعات خودروها از جمله قطعات آریزو ۶ می توان به موارد زیر اشاره نمود. دینام – چراغ عقب – چراغ جلو – سنسور ترمز – لنت ترمز دستی – قطعات جلوبندی و موتور – لوازم بدنه – سپر عقب – جلو – شمع – لنت ترمز – میل سوپاپ -جعبه دنده – جعبه فرمان – دیسک و صفحه – آینه بغل – تسمه دینام – فن – رادیاتور – کاپوت – گلگیر – شلگیر – واتر پمپ – گیربکس – پمپ روغن – پمپ کلاچ – فیلتر بنزین – فیلتر هوا – سنسور گاز – سنسور آب – سنسور روغن – سیلندر – پیستون – وایر شمع – شیلنگ ها – دسته موتور

اگر به دنبال قطعات این خودروی زیبا هستید و دغدغه کیفیت قطعات را دارید با بازرگانی خیرخواه خودرو در تماس باشید.

شماره تماس : ۰۲۱۳۳۹۸۹۴۹۰ – ۰۲۱۳۳۹۸۹۵۳۶

شماره موبایل : ۰۹۱۲۲۴۷۵۰۷۵

این بازرگانی در جهت رضایت مشتریان عزیز تلاش می نماید و محصولات خود را با قیمت مناسب عرضه و به دست مشتری می رساند.

مطالب مرتبط

mvm 513 قطعات

mvm 513 ام وی ام ۳۱۵ یکی از قدیمی‌ترین محصولات در حال تولید مدیران‌خودرو می باشد. نام اصلی این خودرو چری فالوین ۲ است که از سال ۲۰۰۹ به سبد محصولات چ...

ارسال پاسخ