ویژگی های آریزو ۶

ویژگی های آریزو 6

ویژگی های آریزو ۶

آریزو ۶ که نسل جدید آریزو ۵ است دارای ویژگی های مختلف و دارای قطعات مختلفی می باشد که مشتریان عزیز می توانند از بازرگانی خیرخواه خودرو تهیه نمایند.

آریزو ۶ نسبت به آریزو ۵ از ویژگی ها و امکانات بیشتری برخوردار است . این خودرو ظاهر بسیار زیبایی دارد که باعث شده طرفداران بسیاری را جذب نماید و قطعات آن را با وجود تازگی این خودرو می توان به راحتی تهیه نمود.

آریزو ۶ یک خودروی اسپرت جذاب را به نمایش می گذارد و نشان می دهد که این خودرو دارای طراحی بسیار با کیفیت و زیبا است . از نمای روبه رو که به خودرو بنگریم می‌توانیم یک خودروی اسپرت نزدیک به لوکس را ببینیم که چراغ‌های بزرگ در کنار جلو پنجره مشبک به صورت جذاب و خطوط کرومی فراوان، را شامل می شود.

از مدت زمان کمی که این خودرو وارد بازار شده رضایت همه را جلب نموده و افرادی کمی هستند که این خودرو را نمی پسندند.

قطعات آریزو ۶

از جمله قطعات خودروها از جمله قطعات آریزو ۶ می توان به موارد زیر اشاره نمود. دینام – چراغ عقب – چراغ جلو – سنسور ترمز – لنت ترمز دستی – قطعات جلوبندی و موتور – لوازم بدنه – سپر عقب – جلو – شمع – لنت ترمز – میل سوپاپ -جعبه دنده – جعبه فرمان – دیسک و صفحه – آینه بغل – تسمه دینام – فن – رادیاتور – کاپوت – گلگیر – شلگیر – واتر پمپ – گیربکس – پمپ روغن – پمپ کلاچ – فیلتر بنزین – فیلتر هوا – سنسور گاز – سنسور آب – سنسور روغن – سیلندر – پیستون – وایر شمع – شیلنگ ها – دسته موتور

اگر به دنبال قطعات این خودروی زیبا هستید و دغدغه کیفیت قطعات را دارید با بازرگانی خیرخواه خودرو در تماس باشید.

شماره تماس : ۰۲۱۳۳۹۸۹۴۹۰ – ۰۲۱۳۳۹۸۹۵۳۶

شماره موبایل : ۰۹۱۲۲۴۷۵۰۷۵

این بازرگانی در جهت رضایت مشتریان عزیز تلاش می نماید و محصولات خود را با قیمت مناسب عرضه و به دست مشتری می رساند.

مطالب مرتبط

ارسال پاسخ