mvm 513 قطعات

mvm 513

ام وی ام ۳۱۵ یکی از قدیمی‌ترین محصولات در حال تولید مدیران‌خودرو می باشد. نام اصلی این خودرو چری فالوین ۲ است که از سال ۲۰۰۹ به سبد محصولات چری اضافه شدهد است و در کشورمان نیز از سال ۱۳۹۱ با نام ام‌وی‌ام ۳۱۵ عرضه و ارائه شده است. مدیران ‌خودرو نسخه ی فیس ‌لیفت شده ی ۳۱۵ را در سال ۹۴ نیز تولید نموده و به بازار عرضه کرد. این خودرو در ابتدای تولید در دو نسخه ی هاچ ‌بک و سدان لیفت ‌بک تولید و عرضه می‌شد اما اخیرا تولید نمونه ی سدان آن متوقف شده است و فقط نسخه ی هاچ‌بک آن به بازار عرضه میشود.

 معایب mvm 513

کیفیت پایین این خودرو در قسمت کابین آن باعث شده است که برای خودرویی با قیمت بیش از پنجاه میلیون تومان عیب بزرگی محسوب شود. این موضوع با مراجعه به جدول گزارش کیفیت خودروهای تولید داخل نیز تأیید شده است زیرا این خودرو موفق به کسب تنها دو ستاره ی کیفیت از سازمان بازرسی کیفیت در ایران شده است

مزایای mvm 513

ام‌وی‌ام ۳۱۵ هاچ‌ بک ساب ‌کامپکت با طولی بیش از چهار متر از فضای داخلی مناسب و جاداری سود برده که از این لحاظ بر خودرویی چون پژو ۲۰۶ برتری مناسبی دارد. همچنین صندوق بار این خودرو نیز برای خودرویی با این ابعاد و در این کلاس واقعاً بزرگ و مناسب است. یکی دیگر از ویژگی ها و مزایای مثبت این خودرو تعلیق نرم آن است که با توجه به کیفیت جاده‌ها و خیابان‌های کشورمان اهمیت دوچندانی پیدا می‌کند. اما نباید از این موضوع غافل بود که این نرمی تعلیق به هندلینگ خودرو لطمه زده و این آسیب به گونه ایست که در پیچ‌ها کاملاً حرکت گهواره‌ای ماشین حس می‌شود اما با این‌ حال چسبندگی ۳۱۵ قابل ‌قبول می باشد.

قیمت mvm 513  قطعات

مشتریان محترم میتوانید با شماره تماس های درج شده در همین سایت تماس حاضل نمایند و از قیمت mvm 513  قطعات مطلع گردند.

مطالب مرتبط

ارسال پاسخ