آریزو ۵

arizo5

آریزو ۵

آریزو ۵ یکی از محصولات مدیران خودرو می باشد که کیفیت بالایی دارد به دلیل طراحی جذابش مورد استقبال قرار گرفته است. آریزو ۵ به دلیل نقاط قوتش از محبوبیت خاصی برخوردار است. طراحی جلو پنجره در همه خودروها چری سبب شناخت برند و به وجود آوردن یک شخصیت مستقل به خودرو کمک کرده است. در ادامه به بررسی طراحی این مدل خودرو می پردازیم.

آریزو 5

بررسی آریزو ۵

برای طراحی خارجی این مدل خودرو روش خط ها بر روی بدنه به کار می رود. سبب زیبایی و بالا رفتن امنیت بیشتر آن می گردد، در زمینه طراحی چراغ ها، چراغ های جلو نازک و کشیده و دارای رنگ سفید می باشند و سبب می گردد جلوه خاصی به این مدل خودرو داده شود. قسمت بعدی آینه بغل می باشد که با استفاده از LED سبب بالا رفتن امنیت در هنگام دور زدن می شود. برای چراغ های روز LED از خودروهای آمریکایی و اروپایی الهام گرفته شده اند. چراغ LED راهنمای عقب با الهام گرفتن از بال پرندگان طراحی گردیده است و باعث بالا رفتن عملکرد و بالا رفتن طول عمر شده است. در این بخش به بررسی طراحی داخلی می رویم رنگ مشکی باعث جذاب شدن خودرو و سبکی که طراحی شده است سبب حس راحتی خریداران گردیده است.
در این مدل خودرو کنسول T شکل طراحی شده است. برای طراحی پره های کولر از رنگ نقره ای استفاده شده است. داشبورد با الهام از چشمان عقاب طراحی شده است. صفحه و عقربه های نمایشگر داشبورد به وضوح و خوانا با رنگهای قرمز و نارنجی می گردد. فرمان با دو کاربرد طراحی شده است، در دو سمت راست و چپ فرمان دکمه هایی که در نظر گرفته می شود. برای کنترل صدا و بلوتوث کنترل در دسترس راننده باشند. صندلی های مهندسی شده با کیفیت بالا با دوختی به سبک فرانسوی با ارگونومی و راحتیی بالا برای راننده و سرنشینان در نظر گرفته می شود.  بازرگانی خیرخواه تولید کننده قطعات شرکتی ام وی ام در خدمت شما عزیزان می باشد.

نقاط قوت

آریزو ۵ بسیار زیبا می باشد و مدتی در بازار عرضه می گردد. این مدل ماشین خدمات پس از فروش خوب و عالی ظاهری دلچسب و جذاب دارد. چری آریزو ۵ از نظر طراحی مانند استایل خارجی ماشین جذاب است. مصرف سوخت عالی و به صرفه سبب کم مصرف شدن آن گشته است. ایمنی بالا، دارنده ۵ ستاره ایمنی می باشد.

برای خرید انواع لوازم یدکی و لوازم بدنه انواع خودرو از جمله آریزو ۵ با بازرگانی خیرخواه در تماس باشید.

۰۲۱۳۳۹۸۹۴۹۰ – ۰۲۱۳۳۹۸۹۵۳۶

مطالب مرتبط

ارسال پاسخ