ادامه شرایط فروش خودروهای کره ای

ادامه شرایط فروش خودروهای کره ای

به گزارش اخبار خودرو ، شرکت اطلس خودرو در شرایط فروش همچنان شرایط فروش اقساطی خود را طی سه هفته گذشته بدون تغییر باقی مانده است و بر همین اساس علاقه مندان به محصولات کیاموتورز می توانند محصولات این شرکت را به صورت نقدی و یا اعتباری با بازپرداخت حداکثر تا ۳۶ ماهه خریداری نمایند و ۵۰ درصد قیمت خودرو را بهه عنوان پیش پرداخت ، پرداخت نمایند. در جداول فروش این شرکت خودرو سورنتو و اپتیماا و سراتو برای فروش اقساطی با تحویل ۳۰۰ روزه دیده می شود.
در طرح فروش اعلام شده توسط آسان موتور که همانند اطلس خودرو دو هفته ای است که بدون تغییر باقیمانده است در شرایط اعلام شده امکان خرید خودرو توسان که در مدل ۲۰۱۷ عرضه می گردد که با تحویل یک ماهه امکان پذیر است و در این شرایط ۵۰ درصد بهای خودرو بعنوان پیش پرداخت دریافت شده و مابقی را می توانیم بصورت ۱۲ الی ۳۶ ماهه باز پرداخت نماییم.
شرکت رامک خودرو خودرو تیوولی را بصورت ۱۲۰ روزه و خودرو کوراندو مدل ۲۰۱۷ را بصورت ۹۰ روزه تحویل میدهد و در این طرح اقساطی ۱۲ ماهه تا ۳۶ ماهه دیده می شود.که طبق معمول ۵۰ درصد بعنوان پیش پرداخت دریافت شده و مابقی بصورت اقساط می باشد که در حالت ۱۲ ماهه اقساطی بدون کارمزد می باشد. فعلا در جدول فروش این شرکت خبری از مدل ۲۰۱۷ تیوولی نمی باشد.

مطالب مرتبط

ارسال پاسخ