فیلتر روغن آریزو ۵

فیلتر روغن آریزو ۵

فیلتر روغن آریزو ۵ ؛ تعویض روغن، روان کننده و فیلترها با برنامه ریزی منظم خدمات تعویض روغن در ، موتور خود را سالم نگه دارید و عمر وسیله نقلیه خود را افزایش دهید.

خدمات تعویض روغن

تعویض روغن حدود یک ساعت طول می کشد و شامل موارد زیر است:

فیلتر روغن جدید

تا ۵ لیتر روغن موتور با کیفیت

روغن شاسی

چرخش ۴ تایر

بررسی مایعات

تجزیه و تحلیل تعمیر و نگهداری پیشگیرانه

فیلتر روغن آریزو ۵

برای خرید و سفارش آنلاین آریزو ۵  و یا اطلاع از قیمت آن روی لینک زیر کلیک کرده

و با مشاورین متخصص بازرگانی خیرخواه صحبت کنید

تماس با ما

سفارش آنلاین

انواع تعویض روغن

تعویض روغن معمولی

روغن موتور ساخته شده از نفت و مخلوط با انواع مواد افزودنی (همچنین به عنوان روغن معمولی یا روغن پایه معدنی شناخته می شود)

تعویض روغن کامل سنتتیک

روغن موتور ساخته شده در آزمایشگاه – مخلوطی از روغن معمولی و مصنوعی

تعویض روغن ترکیبی با مسافت پیموده شده بالا / مصنوعی

روغن موتور برای وسایل نقلیه با بیش از ۷۵۰۰۰ مایل طراحی شده است

تعویض روغن دیزل

روغن موتور به طور خاص برای موتورهای دیزلی فرموله شده است

چرا باید روغنم را عوض کنم؟

روغن موتور وسیله نقلیه شما را روان می کند، گرما را دفع می کند، از تجمع کثیفی جلوگیری می کند و اصطکاک روی قطعات متحرک را کاهش می دهد. در حین رانندگی روغن شما کثیف تر می شود و کارایی آن کمتر می شود. اگر به طور منظم تعویض نشود، روغن موتور شما می تواند خراب شود و باعث ایجاد موارد زیر شود:

کاهش مصرف سوخت

سایش زودرس موتور

گرم شدن بیش از حد موتور

نگهداری گران قیمت

تعویض روغن در فواصل سرویس توصیه شده توسط سازنده به جلوگیری از آسیب موتور و تعمیرات پرهزینه کمک می کند و شما را در جاده بی دغدغه نگه می دارد.

روغن چه زمانی باید تعویض شود؟

بیشتر خودروها هر ۳۰۰۰ تا ۵۰۰۰ مایل نیاز به تعویض روغن دارند. یادت نمیاد آخرین تعویض روغنت کی بوده؟ در اینجا پنج علامت وجود دارد که نشان می دهد نیاز به تعویض روغن دارید:

روغن کثیف: روغن شما باید همیشه در سطح کارکرد توصیه شده توسط سازنده باشد – که روی میله اندازه گیری شما نشان داده شده است – و نسبتا تمیز باشد: کهربایی، رنگ قهوه ای روشن و شفاف. اگر تیره، سیاه یا مات است، روغن شما کثیف است و ممکن است نیاز به تعویض داشته باشد.

چراغ داشبورد تعویض روغن موتور/روغن را بررسی کنید: اگر چراغ داشبورد تعویض روغن شما روشن است، روغن شما کم است. چراغ داشبورد Check Engine می‌تواند نشان‌دهنده بسیاری از مشکلات مختلف باشد، به غیر از فقط کم بودن روغن، اما اگر عدم روغن‌کاری روغن سلامت موتور شما را به خطر بیندازد، می‌تواند روشن شود.

گرمای بیش از حد موتور: دمای بالا می تواند باعث آسیب جدی به موتور شود. این می تواند زمانی رخ دهد که روغن قدیمی یا کمتر از سطح عملکرد مناسب باشد و باعث گرم شدن بیش از حد قطعات متحرک موتور شود.

صداهای عجیب موتور: صدای ضربه زدن، ضربه زدن یا ساییدن موتور خوب نیست. این معمولاً به این معنی است که شما روغن بسیار کمی دارید، و قطعات متحرک موتور ضعیف روغن کاری شده‌اند – برخورد فلز با فلز – و باعث آسیب جدی می‌شود.

نشت روغن موتور: روغن زیر خودرو یا قسمت های مختلف موتور نشان دهنده نشتی روغن است و نیاز به تعمیر و نگهداری دارد.

منتظر این علائم نباشید تا روغن شما عوض شود. دفترچه راهنمای مالک خودرو خود را بررسی کنید تا فواصل زمانی خدمات خود را تأیید کنید و تعویض روغن بعدی خود را امروز در فروشگاه محلی Big O Tires برنامه ریزی کنید!

فیلتر روغن آریزو ۵

بیشتر بخوانید:م وی ام ۳۱۵، قطعات ۳۱۵ پلاس، وارد کننده قطعات خودروهای چینی

خدمات تغییر فیلتر

خدمات فیلتر سلامت کلی وسیله نقلیه شما را بهبود می بخشد:

تعویض فیلتر هوا

کارایی وسیله نقلیه شما را بهبود می بخشد:

قدرت و شتاب را افزایش می دهد

مسافت پیموده شده و شتاب بهتر گاز را ترویج می کند

از موتور شما محافظت می کند

تعویض فیلتر کابین

هوای وسیله نقلیه شما را تمیز می کند:

گرد و غبار، گرده و اگزوز را فیلتر می کند

کیفیت هوا را برای همه مسافران بهبود می بخشد

عملکرد سیستم HVAC را تنظیم می کند

تعویض فیلتر سوخت

از موتور وسیله نقلیه شما محافظت می کند:

شن، زنگ زدگی و شن را فیلتر می کند

مصرف سوخت و کارایی را بیشتر می کند

عمر موتور را افزایش می دهد

چرا باید فیلترهایم را عوض کنم؟

فیلتر هوای موتور شما به مرور زمان کثیف و آسیب می بیند و زباله ها و سایر آلاینده ها را بیرون نگه می دارد. هر چه فیلتر شما قدیمی‌تر و کثیف‌تر شود، کارایی آن کمتر می‌شود و راندمان موتور شما کاهش می‌یابد. این به معنای بهره وری ضعیف سوخت و فرسودگی زودرس موتور است.

فیلتر هوای کابین شما همین کار را برای شما و سرنشینانتان انجام می دهد – هوای تنفسی در وسیله نقلیه خود را عاری از گرده، گرد و غبار و آلاینده های مضر نگه می دارد. فیلتر هوای کابین نیز بخشی از سیستم تهویه مطبوع وسیله نقلیه شما است که به حفظ گرما و تهویه مطبوع شما کمک می کند.

فیلتر بنزین شما آلاینده ها را از سیستم بنزین و گاز شما مسدود می کند و موتور شما را تمیز و قدرتمند نگه می دارد.

چه زمانی باید فیلترهایم را عوض کنم؟

برای اکثر خودروها، فیلتر هوای موتور باید هر ۱۲ تا ۱۸ ماه یا ۱۰۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰ مایل تعویض شود، اما همیشه به توصیه سازنده خودرو خود مراجعه کنید.

برای فیلتر کابین، هر ۱۲۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰ مایل آن را تعویض کنید – بر اساس توصیه سازنده خودرو و کیفیت هوای داخل خودرو.

برای اکثر خودروها، فیلتر بنزین باید هر ۲۴۰۰۰ مایل یا هر دو سال یکبار تعویض شود. برخی از وسایل نقلیه می توانند ۳۰،۰۰۰ تا ۵۰،۰۰۰ مایل را طی کنند، بنابراین همیشه دفترچه راهنمای مالک خود را بررسی کنید و طبق فواصل زمانی خدمات توصیه شده سازنده خودرو خود بروید.

برای تعویض روغن یا تعویض فیلتر برنامه ریزی کنید

برای خرید و سفارش آنلاین قطعات ۳۱۵ پلاس و یا اطلاع از قیمت لوازم جانبی و قطعات اصلی خودوری MVM 315 PLUS ، بر روی لینک زیر کلیک کرده و با مشاورین متخصص بازرگانی خیرخواه صحبت کنید .

تماس با ما 

مطالب مرتبط

ارسال پاسخ