قطعات آریزو ۶

قطعات آریزو 6

قطعات آریزو ۶

قطعات آریزو ۶ : صنعت خودروسازی، از جمله صنایعی هست که به صورت فشرده درگیر رقابت می باشد. ظهور بزرگترین بازار تولید و مصرف خودرو جهان  در طی سالهای اخیر تاثیر گذار بوده است است، بازاری بزرگ که تولیدات و مصارف آن بسیاری از معادلات و محاسبات اقتصادی جهان را بهم ریخته است.

اکنون پس از سالها تولید محصولاتی با تکنولوژی مهندسی معکوس، اژدهای زرد با تولید محصولاتی با تکنولوژی روز و طراحی جذاب زنگ خطر را برای بزرگان پر مدعا به صدا درآورده است. نمایشگاه بیجینگ ۲۰۱۸، خود گواه این جهش بلند پروازانه چینی هاست. یکی از سدان های زیبای این نمایشگاه که نگاه های بسیاری را سمت خود جذب نموده است چری آریزو ۶ می باشد. سدان لوکس و زیبای چری، بزرگترین صادر کننده خودروی چین، مفاهیم جدیدی را در طراحی بیان می نماید.

بازرگانی خیرخواه عرضه کننده انواع قطعات خودروهای خارجی و داخلی می باشد .از جمله قطعات آریزو ۶ , قطعات آریزو ۵ , انواع قطعات چری و ….

آریزو ۶ از موتور قوی‌تری نسبت به چری آریزو ۵ استفاده کند. آریزو ۵ از یک موتور چهار سیلندر ۱۶ سوپاپ ۱.۵ لیتری مجهز به توربوشارژر استفاده می‌کند که ۱۴۷ اسب بخار نیرو و ۲۱۰ نیوتن‌متر گشتاور تولید می‌کند. بنابراین می‌توان انتظار داشت که چری آریزو ۶ یک خودروی بسیار قدرتمند با عملکرد فنی مناسب باشد. به احتمال زیاد چری در این خودرو نیز از گیربکس اتوماتیک CVT استفاده کرده است و نیروی موتور به چرخ‌های جلو منتقل می‌شود.تنها نکات ایمنی این خودرو که تاکنون در دسترس رسانه قرار گرفته باید به ۱۰ کیسه هوا ، سیستم‌های ترمز و پایداریABS) (EBD – TCS – HHC – DTC – EBA – ASR، محدود اشاره کرد.

آریزو ۶ محصول بخش تحقیق و توسعه بین المللی چری می باشد و با بهره گیری از تیم معروف و بین المللی این کمپانی که شامل کار کشته ترین افراد است یک سدان جذاب و برخوردار از استایل اروپایی محسوب می شود. نمای داخل آریزو ۶ را میتوان نقطه قوت آن در کنار طراحی زیبایش دانست. نمای داخلی آریزو ۶ از دیگر ساخته های چری متفاوت است. شما در نگاه اول آریزو ۶ را قطعا یک سدان اروپایی چه به لحاظ طراحی داخلی و چه به لحاظ طراحی خارجی خواهید دانست.

در خصوص بخش فنی این خودرو باید اشاره کنیم که از نظر فنی آریزو ۶ با خودروی کراس اوور چری تیگو ۷ یکسان است و از موتور ۱.۵ لیتری توربو همان بهره مند است که می تواند ۱۴۷ اسب بخار قدرت و حدود ۲۰۰ نیوتن متر گشتاور تولید کند. انتقال نیرو در آریزو ۶ اما با یک گیربکس ضریب متغیر CVT انجام می گیرد.

فروشگاه لوازم یدکی خیرخواه در جهت رضایت مشتری تلاش نموده است.

مطالب مرتبط

ارسال پاسخ