قطعات آریزو

قطعات آریزو

قطعات آریزو

قطعات آریزو؛ چری آریزو از حیث ظاهر و امکانات، از شباهت‌های ظاهری بسیاری با نسخه‌های مدرن امروزی به‌ویژه ساخته‌های کره‌ای و آمریکایی برخوردار است و به‌نوعی می‌توان آن را نخستین پرچم‌دار جدی چری در مصاف با رقبای قوی‌تر آن در پهنه گیتی برشمرد.

قطعات آریزو

برای خرید و سفارش آنلاین قطعات آریزو و یا اطلاع از قیمت آن روی لینک زیر کلیک کرده

و با مشاورین متخصص بازرگانی خیرخواه صحبت کنید

تماس با ما

سفارش آنلاین

اکنون آریزو ۵ با قلب قوی‌تری به دیار پهناور ایران‌زمین راه یافته است. قلب قوی‌تری که با اتکاء به سیستم توربو شارژ، توان خروجی پیشرانه در آن از ۱۱۴ اسب بخار کنونی به ۱۴۷ اسب بخار ارتقاء یافته و در کنارش، شتاب به‌مراتب بهتری نیز حاصل می‌شود. حال صاحبان وطنی آریزو ۵ می‌توانند با اعتمادبه‌نفس بیشتری به رویارویی با رقبای قدر و حتی گران‌تر این خودرو در جاده‌های طولانی کشورمان برخیزند.
از قطعات یدکی آریزو باید به ترموستات،فیلتر هوا،فیلتر روغن،فیلتر هوای اتاق،گلگیر جلو سمت چپ،تسمه سفت کن دینام،مجموعه کامل آینه بغل،براکت سپر جلو،بوش میل تعادل،وایر شمع،شیشه بالابر،منبع انبساط،بوش طبق بلند جلو،پوسته سپر جلو،کاور استیل چراغ پروژکتور و … میباشد.

بازرگانی خیرخواه با داشتن سالها سابقه فروش ماشین های چینی مانند م وی ام ، چری ، آریزو و … و همچنین تامین قطعات یدکی آریزو و دیگر خودروهای نامبرده شما را در دسترسی به این قطعات یاری خواهد کرد.

مطالب مرتبط

ارسال پاسخ