قطعات تیگو ۷

قطعات تیگو 7

قطعات تیگو ۷

قطعات تیگو ۷؛خیال خریداران تیگو۷ را از بابت تامین قطعات یدکی چری تیگو۷ در تمام نمایندگی‌های مجاز راحت شده است. البته وقتی ماشین دارید، می خواهید ماشین در وضعیت خوبی باقی بماند. تلاش برای حفظ عملکرد خودرو را می توان با تعمیر و نگهداری معمول انجام داد و چندین قطعه یدکی خودرو باید به طور منظم تعویض شوند. تعمیر و نگهداری معمولی بسیار توصیه می شود زیرا می تواند از آسیب های مختلف قطعات یدکی خودرو جلوگیری کند. اگر به درستی نگهداری شود، خودرو می تواند بادوام باشد و در شرایط جاده ای مختلف از آن استفاده شود.

قطعات تیگو 7

قطعه یدکی چیست؟

قطعه ی یدکی کالایی است که حاوی اجزای مختلف در یک واحد است و عملکرد خاصی دارد. قطعات یدکی به طور گسترده در انواع مختلف وسایل نقلیه استفاده می شود، بنابراین انواع آن نیز بسیار متنوع است. قطعات یدکی مطمئناً کاربردهای خود را دارند، اما سیستم های کاری وجود دارند که با سایر قطعات مرتبط هستند. حداقل چندین نوع از قطعات یدکی وجود دارد که دانستن و یادگیری در مورد سیستم کار بسیار مهم است.

انواع لوازم یدکی خودرو

  1. اصل

سازنده تجهیزات اصلی و یا OEM اصطلاحی است که یک محصول تولید شده اصلی را بیان می کند. محصولات اورجینال اغلب کیفیت های بسیار خوبی دارند و انواع بسیاری از این  محصولات اصلی در صنعت خودرو  یافته می شود. محصول اصلی معمولاً توسط سازنده اصلی تولید می شود یا می تواند توسط شرکت دیگری که توسط سازنده تعیین شده است تولید شود. خودروها در اصل وسایل های نقلیه ای هستند که میتوان گفت صدها قطعه یدکی دارند.

همه انواع قطعات خودرو توسط سازنده ساخته یا تولید نمی شود، بنابراین انواع مختلفی از قطعات خودرو وجود دارد که ساخت آنها به شرکت دیگری منتقل می شود، اما همچنان توسط سازنده خودرو تعیین می شود. اگرچه این کار توسط شرکت های دیگر انجام می شود، اما قطعات تولید شده همچنان اورجینال یا اصلی هستند، زیرا ساخت آنها مطابق با استانداردهای اعمال شده توسط سازنده است.

  1. از غیر تولید کنندگان پس از فروش

قطعات یدکی خودرو که توسط شرکت‌های غیر تولیدکننده تولید می‌شوند، از انواعی هستند که توسط شرکت‌های تولیدکننده قطعات خودرو برای نیاز بخش‌های خاصی تولید می‌شوند، بنابراین برای نیازهای عادی خودرو ساخته نمی‌شوند. شرکت های غیر تولید کننده شرکت هایی هستند که قطعات یدکی را برای سرگرمی، سفارشی سازی، مسابقه و اهداف مختلف دیگر تولید می کنند. غیر تولیدکنندگان نیز می توانند قطعات یدکی را طبق سفارش مشتری بسازند.

معمولاً قطعات یدکی غیر سازنده هیچ ربطی به خودروساز و یا مربوط به آن نخواهد داشت، اما غیر سازنده ها معمولاً قبل از ساخت قطعات مجوز دارند. قطعاتی که توسط غیرتولید کننده ها تولید می شوند می توانند کیفیت خوبی برابر با نتایج ساخت داشته باشند یا حتی می توانند بهتر از قطعات یدکی اصلی سازنده باشند.

  1. غیر اصلی

غیر اصلی یا در اندونزی معروف به KW اصطلاحی است که در دنیای خودرو بسیار آشناست. قطعاتی که به صورت KW درج می شوند معمولا به ۳ سطح KW 1 و ۲ و ۳ تقسیم می شوند. همچنین بسیاری تصور می کنند که محصولات KW در رده محصولات تقلبی قرار می گیرند تا محصولات KW توسط شرکت های خودروسازی تولید نشود و همچنین از خودروساز مجوز نگیرد. وقتی از قطعات یدکی KW استفاده می کنید، البته برای وسیله نقلیه و ایمنی شما بسیار خطرناک است، زیرا کیفیت قطعات KW به احتمال زیاد استانداردهای ایمنی را ندارد.

قطعات تیگو 7

مزایای خدمات قطعات یدکی

لوازم یدکی منفات سرویس تعمیر و نگهداری منظم یک کار مهم برای صاحبان خودرو است، اگرچه تضمین نمی کند که خودرو از آسیب ها و تصادفات مختلف محافظت کند، اما می تواند اجزای خودرو را ثابت نگه دارد. انجام تعمیر و نگهداری معمولی می تواند ایمنی رانندگان را تضمین کند زیرا خودرو می تواند در شرایط مختلف جاده به کار خود ادامه دهد. یکی از دلایل تصادفاتی که اغلب رخ می دهد این است که وسیله نقلیه به ندرت نگهداری می شود. تعمیر و نگهداری نادر معمولاً باعث خراب شدن سیستم ترمز خودرو، کم شدن روغن موتور، آسیب دیدن لاستیک برف پاک کن شیشه جلو و آسیب های مختلف دیگر می شود. سیستم ترمز بد مطمئناً می تواند باعث تصادف در هنگام رانندگی شود. اگر تعمیر و نگهداری معمولی انجام می دهید، می توانید مشکلات مختلفی را در خودرو پیدا کنید و بلافاصله می توانید آسیب را تعمیر کنید.

اولین محموله کامل قطعات یدکی خودرو چری تیگو۷ از اوایل تیرماه وارد کشور شده است و از این نظر، خریداران این خودروی SUV زیبا با هیچ کمبود قطعه و همچنین دانش تعمیراتی مواجه نخواهند بود. در پی برنامه‌ریزی‌های انجام شده توسط بازرگانی خیرخواه ، بیش از ۹۰ درصد از قطعات یدکی این محصول قبل از ثبت نام و عرضه خودرو آماده گردیده و به زودی به تمام نمایندگی‌های مجاز ارسال خواهد گردید. از سوی دیگر، تمام آموزش‌های فنی و خدمات مربوط به این محصول نیز در واحد خدمات پس از فروش شرکت مطابق با استانداردهای شرکت چری صورت گرفته تا خودروی تیگو۷ با دستی پر اطمینان خاطر خریداران خود را برآورده نماید.
شایان ذکر است که خودروی تیگو۷ به عنوان لوکس‌ترین محصول چری در مراسم رونمایی رسمی ۷ مرداد در هتل اسپیناس پالاس تهران به‌طور رسمی اعلام قیمت و رونمایی شد و از فردای آن روز وارد بازار خودروی کشور شده است که تا کنون فروش آن نیز با استقبال فوق‌العاده‌ای مواجه شده است.
به گونه ای که اولین محموله کامل قطعات یدکی خودرو چری تیگو۷ وارد کشور شده و در پی برنامه ریزی های انجام شده توسط شرکت ، بیش از ۹۰ درصد از قطعات یدکی این محصول قبل از ثبت نام و عرضه خودرو آماده و به زودی به تمام نمایندگی های مجاز ارسال می شود.
اولین محموله کامل قطعات یدکی خودرو چری تیگو۷ وارد کشور شد ، در پی برنامه ریزی های انجام شده توسط شرکت  ، بیش از ۹۰ درصد از قطعات یدکی این محصول قبل از ثبت نام و عرضه خودرو آماده گردیده و به زودی به تمام نمایندگی های مجاز ارسال خواهد گردید.
از سوی دیگر تمام آموزش های فنی و خدمات مربوط به این محصول نیز در واحد خدمات پس از فروش شرکت مدیران خودرو مطابق با استانداردهای شرکت چری صورت گرفته تا خودروی تیگو۷ با دستی پر اطمینان خاطر خریداران خود را برآورد.
شایان ذکر است که خودروی تیگو۷ به عنوان لوکس ترین محصول چری به زودی وارد بازار خودرو کشور خواهد گردید.

مطالب مرتبط

ارسال پاسخ