قطعات کمیاب mvm

قطعات کمیاب mvm

قطعات کمیاب mvm

بازرگانی خیرخواه خودرو اولین فروشگاه عرضه مستقیم لوازم یدکی و قطعات کمیاب mvm در تهران میباشد.
فروشگاه قطعات و لوازم یدکی خیرخواه در تهران از سالهای بسیار دور کار خود را در رمینه فروش قطعات و لوازم یدکی ماشین های چینی آغاز کرده است. همچنین برای سراسر کشور نیز این امکان از طریق اینترنت فراهم شده که مشتریان با مراجعه به سایت این بازررگانی بتوانند نیازهای قطعه و لوازم یدکی خودروهای خود را برطرف کنند.در کنار فعالیت قطعه رسانی و تامین قطعه با کیفیت، فعالیت های دیگر در زمینه افزایش کیفیت خدمات و تجهیز بازرگانی خیرخواه به تجهیزات جدید وجود دارد که به تدریج مشتریان ما این تغییرات را لمس خواهند کرد.

قطعات کمیاب mvm

برای خرید و سفارش آنلاین قطعات کمیاب mvm و یا اطلاع از قیمت آن روی لینک زیر کلیک کرده

و با مشاورین متخصص بازرگانی خیرخواه صحبت کنید

تماس با ما

سفارش آنلاین

ما با هدف سهولت دسترسی مشتریان به قطعات یدکی محصولات ماشین های چینی و افزایش رضایتمندی از خدمات پس از فروش، این بازرگانی را افتتاح کردیم.
بازرگانی خیرخواه در فضایی به وسعت زیاد که فضای فروشگاهی است طراحی شده و در این فروشگاه تا به این لحظه تعداد زیادی کالا برای تمام محصولات انبارش شده است.
داستان با تایید توزیع قطعات خودروهای ام وی ام، آرزو و تیگو در فروشگاه مرکزی قطعات و لوازم یدکی بازرگانی خیرخواه، از تاسیس فروشگاه های دیگر خبر داد و افزود: برنامه ریزی های خوبی صورت گرفته و تا پایان سال این تنها فروشگاه ما نخواهد بود و در تهران و برخی شهرهای دیگر و … نیز این مهم رخ خواهد داد.
تمام قطعات عرضه شده در این فروشگاه اصلی بوده و قیمت قطعات نیز شرکتی است و مشتریان محترم می توانند برای اطلاع از قیمت ها به وب سایت شرکت مراجعه کنند.
یادآور می شود فروشگاه مرکزی قطعات یدکی خیرخواه در میدان امام خمینى ، خیابان اکباتان ، مجتمع تجارى معصومى ، طبقه سوم ، واحد ۱۲۵، دایر و راه اندازی شده است.

مطالب مرتبط

ارسال پاسخ