لوازم یدکی ام وی ام ایکسx33

لوازم یدکی ام وی ام ایکس ۳۳

لوازم یدکی ام وی ام ایکس ۳۳ در بازرگانی خیرخواه با سال ها تجربه در زمینه تامین و توزیع قطعات یدکی انواع خودرو مخصوصا خودروهای CHERY و MVM آماده ارائه انواع قطعات یدکی و تامین انواع قطعات سفارشی دراین زمینه می باشد.

لوازم یدکی ام وی ام ایکس 33

برای خرید و سفارش آنلاین لوازم یدکی ام وی ام ایکسx33 و یا اطلاع از قیمت آن روی لینک زیر کلیک کرده

و با مشاورین متخصص بازرگانی خیرخواه صحبت کنید

تماس با ما

سفارش آنلاین

برای خرید لوازم یدکی ام وی ام ایکس ۳۳ بازرگانی خیرخواه به عنوان نمایندگی رسمی قطعات mvm در خدمت مشتریان عزیز می باشد.
خودروهای ام وی ام خودروهایی بسیار شیک و بسیار مناسب برای سفرهای داخل شهری می باشد. طراحی خودروها مدرن است و طراحی آن ها طبق اصول مهندسی انجام شده است و همین سبب شده است ام وی ام و چری در سرعت های بالا از ثبات بالایی برخوردار باشد.

مدیریت قطعات یدکی

قطعات یدکی با پیاده سازی سیستم امضای مهندس مدیریت می شوند. قطعات یدکی تجهیزات ماشین سپر باید بر اساس اصل “عمدتا برای تعمیر، تکمیل شده توسط قطعات داخلی” مدیریت شود. قطعات یدکی گران قیمت وارداتی باید قبل از عرضه به شدت کنترل شوند.

مهندس تعمیر و نگهداری مسئول تهیه طرح قطعات یدکی است. طرح قطعات یدکی باید توسط مهندس ارشد مکانیک و برق بررسی و برای تصویب به مدیر ارائه شود. انباردار باید قطعات یدکی جدید را فقط با بازگرداندن قطعات قدیمی آزاد کند. در صورت آسیب دیدن قطعات قدیمی، درخواست قطعات وارداتی باید با تاییدیه امضا شده مهندس تعمیر و نگهداری پشتیبانی شود. هر اپراتور، مکانیک و انباردار باید وضعیت مصرف و استفاده از قطعات یدکی را به موقع به مهندس تعمیر و نگهداری گزارش دهد. پس از خرید قطعات یدکی، قبل از ذخیره سازی باید دقیقا شمارش، بررسی و توسط مهندس تعمیر و نگهداری پذیرفته شود. انباردار باید قطعات یدکی را طبق الزامات قرار دهد

قطعات یدکی حاصل توسعه های صنعتی در قطعات قابل تعویض و همچنین تولید انبوه است.قطعه یدکی، وسیله هایی به نام یدکی، سرویس و قطعه تعمیر یا قطعه جایگزین، قطعه قابل تعویضی است که در یک موجودی نگهداری می شود و برای تعمیر یا نوسازی واحدها تجهیزات خراب استفاده می شود. قطعات یدکی یکی از ویژگی های مهم مدیریت زنجیره تامین و مهندسی لجستیک است که اغلب شامل سیستم های مدیریت قطعات یدکی برای ماشین ها به خصوص لوازم یدکی ام وی ام ایکس x33 اختصاصی است.
در یک محیط صنعتی، قطعات یدکی به روش های مختلفی برای تشخیص ویژگی های کلیدی قطعات یدکی مختلف توصیف می شوند. در زیر انواع ای از قطعات یدکی و عملکرد معمول آن ها برای شما توضیح داده شده است.
در یک محیط صنعتی، قطعات یدکی به روش های مختلفی برای تشخیص ویژگی های کلیدی قطعات یدکی مختلف توصیف می شوند. در زیر انواع ای از قطعات یدکی و عملکرد معمول آن ها توضیح داده شده.

نکات خرید لوازم یدکی ام وی ام

بیشتر مردم اطلاع زیادی از بازار لوازم یدکی خودرو و قیمت لوازم یدکی در دست ندارند و راهی برای تشخیص قطعات اصل و با کیفیت و مرغوب را از محصولات بی کیفیت اطلاع ندارند. به همین دلیل در این مطلب قصد داریم اطلاعاتی برای خرید لوازم یدکی و قطعات mvm در اختیار عزیزان بگذاریم.
راهکار اول: برای خرید به بازار لوازم یدکی مراجعه نمایید و به مقایسه قیمت های و کیفیت بپردازید.این راه تا حد بالایی از گرانفروشی و خرید لوازم یدکی تقلبی جلوگیری می کند. البته زمان زیادی را می گیرد. به همین دلیل پیشنهاد ما خرید از نمایندگی های معتبر که پخش قطعات اصلی را دارا  می باشد، پیشنهاد می کنیم.
راهکار دوم: توجه به کیفیت بسته بندی و ساخت قطعات خودرو نیز راهی موثر در تشخیص یک کالای با کیفیت می باشد. بسته بندی باید دارای هلوگرام از نشانه‌های یک کالای با کیفیت می باشد. همین طور بررسی قطعات و دقت در نوع جوشکاری، پرچکاری و نوع حکاکی حروف و اعداد روی قطعات نیزدر بررسی کیفیت ساخت آنها موثر می باشد. قطعات نظیر تسمه و لوله‌های پلاستیکی نیز باید تا حدی خاصیت انعطاف پذیری بالا داشته باشد و حالتی شکننده ندارد. بازرگانی خیرخواه به عنوان وارد کننده انواع قطعات و لوازم یدکی موتور و بدنه ام وی ام فعالیت می نماید. و با ارائه قطعات با کیفیت و مرغوب در جهت رفع مشکل عزیزان در زمان خرید بر طرف نماید. برای خرید لوازم یدکی mvm x33 به مشتریات عزیز خدمات ارائه می کند. این مجموعه فروش قطعات مدیران خودرو را دارا می باشد.

در یک محیط صنعتی، قطعات یدکی به روش های مختلفی برای تشخیص ویژگی های کلیدی قطعات یدکی مختلف توصیف می شوند. در زیر انواع ای از قطعات یدکی و عملکرد معمول آن ها برای شما توضیح داده شده است.
در یک محیط صنعتی، قطعات یدکی به روش های مختلفی برای تشخیص ویژگی های کلیدی قطعات یدکی مختلف توصیف می شوند. در زیر انواع ای از قطعات یدکی و عملکرد معمول آن ها توضیح داده شده.

الف. Capital Parts قطعات یدکی هستند که اگرچه تایید می شود که عمر طولانی دارند یا احتمال خرابی کمی دارند، اما باعث خاموش شدن طولانی تجهیزات می شوند زیرا زمان زیادی برای جایگزینی آنها نیاز است. قطعات سرمایه ای اغلب در طول تعمیرات اساسی برنامه ریزی شده و بازرسی های برنامه ریزی شده تعمیر و یا تعویض می شوند. همانطور که از توضیحات پیداست، این قطعات سرمایه معمولاً گران هستند و در طول زمان مستهلک می شوند.

نمونه‌ای از Capital Part می‌تواند از مجموعه های پمپ و موتور مورد استفاده در کارخانه‌های صنعتی و یا پروانه ویا روتور مورد نیاز برای پمپ یا موتورها باشد. این نیاز “یدکی” با نیازهای تجهیزات مورد استفاده در فرآیندهای صنعتی تعیین می شود.

ب. مواد مصرفی در زمینه قطعات را می توان به دو گروه تقسیم کرد:
۱) مواد مصرف ی عملیاتی
۲) مواد مصرف ی بازرسی.

۱) مواد مصرفی عملیاتی معمولاً در حین کار مصرف می‌شوند و نمونه‌ای از آنها فیلتر هوا، گریس و روان‌کننده‌ها، لامپ‌ها و غیره است (برای یک ماشین، مایع لباسشویی است).

۲) مواد مصرفی بازرسی اغلب در طول تعمیرات اساسی برنامه ریزی شده وبازرسی های برنامه ریزی شده جایگزین می شوند و نمونه ای از آن ها می تواند تسمه فن، واشر، روغن روان کننده، فیلتر روغن و غیره باشد (برای خودرو، روغن موتور یا روغن گیربکس خواهد بود)

ج. قطعات یدکی بازرسی (قطعات یدکی) معمولاً به آن دسته از قطعات یدکی اطلاق می شود که در هنگام تعمیرات اساسی برنامه ریزی شده و بازرسی های برنامه ریزی شده به همراه قطعات سرمایه مورد استفاده قرار می گیرند و ممکن است مجدداً استفاده شوند اما معمولاً قابل تعمیر نیستند و در صورت آسیب دیدن قطعات یدکی پس از حذف از استفاده دور انداخته می شوند. این قطعات یدکی بازرسی گاهی به اشتباه به عنوان قطعات یدکی سرمایه (در مقابل قطعات سرمایه) شناخته می شوند و همچنین با مواد مصرفی بازرسی اشتباه گرفته می شوند که باید در هر بازرسی/خروجی تعویض شوند. (نمونه ای از قطعات یدکی بازرسی بلبرینگ ها و مهر و موم های مکانیکی، پیچ ها و مهره های بزرگ است.)

د. قطعات یدکی عملیاتی اغلب به آن دسته ای از قطعات یدکی اطلاق می شود که در طول عملیات تجهیزات مورد استفاده قرار می گیرند و برای تعویض نیازی به تعمیرات اساسی برنامه ریزی شده و یا بازرسی های برنامه ریزی شده ندارند. در یک محیط صنعتی، قطعات یدکی عملیاتی عبارتند از گیج ها، سوپاپ ها (سلونوئید، MOV های اضافی)، فرستنده ها، بردهای ورودی/خروجی، منابع تغذیه کوچک AC/DC، و غیره (برای یک خودرو، برف پاک کن شیشه جلو خودرو)

مشتریان محترم میتوانید با شماره تماس های درج شده در همین سایت تماس حاصل نمایند و از قیمت قطعات mvm 315 ولوازم یدکی ام وی ام ایکسx33  مطلع گردند.

مطالب مرتبط

ارسال پاسخ