لوازم یدکی تیگو

لوازم یدکی چری ویانا

لوازم یدکی تیگو

 

آنچه در نگاه اول به عنوان وجه تمایز اصلی چری تیگو ۵ جدید به چشم می آید، گرافیک تازه چراغ های جلو است که از همان ابتدا شما را متوجه جدید بودن طرح می‌کند. محل قرارگرفتن چراغ های مه شکن نیز تغییر یافته و یک نوار LED روشن در طول روز به قسمت بالایی آنها اضافه شده است.در نمای عقب هم طرح گرافیکی چراغ های عقب عوض شده و دیفیوزر عقب به گونه ای جدا از سپر طراحی شده است که میتواند کاملا دوخروجی اگزوز را پوشش دهد.

مسئولین مدیران خودرو اعلام کرده اند ۲۱ بخش از چری تیگو ۵ جدید تغییرداده شده است که از آن جمله میتوان به بزرگتر شدن صفحه نمایش ۸ اینچی اشاره کرد. علاوه بر این گرم‌کن صندلی، آیینه های جمع شونده در دو تیپ لاکچری و اکسلنت به بازار عرضه می شود که عمده تفاوت این دو مدل صرفا به تجهیزات خصوصا تجهیزات ایمنی مانند تعداد ایربگ ها، یا سامانه ای DTC، ASR، ESP و … برمی گردد اما از نقطه نظر فنی شامل پیشرانه و گیربکس هردو مدل یکسان هستند.

لوازم یدکی تیگو

 

برای خرید و سفارش آنلاین وارد کننده قطعات خودروهای چینی و یا اطلاع از قیمت آن روی لینک زیر کلیک کرده

و با مشاورین متخصص بازرگانی خیرخواه صحبت کنید

تماس با ما

سفارش آنلاین

 

 

 

 

موتور بدون تغییر نسبت به نمونه قبلی همچنان یک موتور ۴ سیلندر ۱۹۷۱ سی سی به قدرت ۱۳۹ اسب بخار با ۱۸۲ نیوتن متر گشتاور است که در شتاب گیری های ثانویه از قدرت نسبتا مناسبی برای جابه جایی وزن ۵.۱ تنی خودرو بهره میبرد. وجود مکثی کوتاه هنگام شتابگیری اولیه در نمونه قبلی محسوس بود که به‌کندی گیربکس CVT آن مربوط میشد اما در نمونه جدید، گیربکس بهتر از قبل با رفتار موتور سینک شده است به طوری‌که مکث ابتدای حرکت را کاملا قابل اغماض میکند.

خودرو از روی دکمه کنار دسته دنده در دوحالت اکو و اسپرت تنظیم میشود که تاثیر مستقیم و محسوسی در عکس العمل موتور به نسبت فشردن پدال گاز دارد به طوری که با توجه به کلاس خودرو قابل قبول ارزیابی میشود . اگرچه در مقام مقایسه میتوان گفت جک S5 اتومات و هایما S7 با موتور توربو از شتابگیری سریع تری بهره میبرند اما اگر نگران حساسیت موتورهای توربو به بنزین بی‌کیفیت هستید چری تیگو ۵ با موتور تنفس طبیعی این نگرانی را برطرف می‌کند.

داخل کابین به نسبت چری تیگو ۵ قبلی بویژه از نقطه نظر میزان ورود صدای موتوربه کابین بی صداتر شده و صدای موتور اگرچه در رانندگی سریع با دور موتور بالای ۴۰۰۰ به داخل کابین نفوذ می‌کند اما در رانندگی نرمال شهری میتوان از فضای نسبتا بی صدای چری تیگو ۵ جدید لذت برد.

صندلی چرمی با قابلیت گرم شدن، تنظیمات برقی صندلی راننده،سان روف برقی، کروز‌ کنترل، مانیتور ۸ اینچی، دوربین دید عقب،سنسور عقب، فرمان چرمی با کنترل های روی آن و … از جمله تجهیزات مورد نظر خریداران این کلاس خودرو محسوب می شود که در چری تیگو ۵ ارایه شده است. از نکات برجسته کابین میتوان به فضای عقب صندلی ها اشاره کرد که جای پا و فضای بالای سرکاملا وسیعی در اختیار سرنشینان عقب میگذارد. طول خودرو ۴۵۰۶ و ارتفاع بین دو محور ۲۶۱۰ میلیمتر درنظر گرفته شده است امافضای واقعی ردیف عقب بزرگتر از ابعاد خارجی خودرو نشان میدهدبه طوری‌ که سبب تعجب شما خواهد شد.

در این مطالب به سعی در راهنمایی مشتریان عزیز در شناخت هرچه بیشتر لوازم یدکی تیگو موجود در بازار از لحاظ کیفیت و قیمت داریم از آنجایی که برخی لوازم یدکی تیگو مربوط به خودرو های چینی در بازار کم است و نمایندگی ها و شرکت های مربوطه پاسخ درستی به مشتریان نمی دهند عده ای سودجو این قطعات را با کیفیت های پایین وقیمت های گزاف به بازار عرضه میکنند لذا ما در  بازرگانی خیرخواه تصمیم به معرفی قطعات و نحوه ی شناسایی قطعات با کیفیت گرفتیم. ما در این فروشگاه به مشتریان عزیز این اطمینان را میدهیم که بهترین محصول را با بهرین کیفیت و مناسب ترین قیمت خدمتتان عرضه کنیم امیدواریم بتوانیم با این خدماتی که به مشتریان عرضه میکینم سهمی در بهبود وضع نابسامان بازار لوازم یدکی خودرو های چینی داشته باشیم. بازرگانی خیرخواه با عرضه لوازم  قطعات یدکی خودروهای چینی ام وی ام ، چری ، تیگو و آریزو خیال مشتریان این خودروها را از بابت تامین لوازم یدکی آسوده کرده است

مطالب مرتبط

ارسال پاسخ