لوازم یدکی چری ویانا

لوازم یدکی چری ویانا

لوازم یدکی چری ویانا

لوازم یدکی چری ویانا;چری همیشه کیفیت را در زندگی خود مهم می داند و تلاش می کند تا وسایل نقلیه ایمن تر و قابل اعتماد تر باشد‌ این امر موجب جلب اعتماد کاربران در سراسر جهان شده است. چری تست خودرو را در تمام طول سال در بسیاری از کشورهای جهان مانند برزیل، عربستان سعودی، روسیه و غیره انجام می دهد.

با کمک مراحل زیر می توانید یک قطعه ی یدکی تقلبی را تشخیص دهید:

خرید قطعات یدکی با قیمت‌های رقابتی می‌تواند چالشی برای مدیریت موجودی قطعات یدکی‌ تان باشد. وسوسه کاهش هزینه‌ها با خرید رقابتی همیشه وجود دارد، اما نتیجه می‌تواند شما را با قطعات نامناسب روبه رو کند. تشخیص این موارد از کالای واقعی اغلب دشوار است، اما چند کار وجود دارد که می توانید برای تشخیص اینکه چه چیزی جعلی است انجام دهید. غلط املایی غلط املایی در بسته بندی لوازم یدکی جعلی به دفعات زیاد دیده می شود عبارات های ناجور اکثر قطعات یدکی توسط شرکت های خارجی ساخته می شوند که بسیاری از آنها با مشترکات انگلیسی آمریکایی ناآشنا هستند. به طور خاص، زبان را در هر دفترچه راهنمای دستورالعمل یا اسناد فنی که ارائه می کنند، زیر نظر داشته باشید.

لوازم یدکی چری ویانا

برای خرید و سفارش آنلاین لوازم یدکی چری ویانا و یا اطلاع از قیمت آن روی لینک زیر کلیک کرده

و با مشاورین متخصص بازرگانی خیرخواه صحبت کنید

تماس با ما

سفارش آنلاین

 برچسب های ساخته شده جعلی 

مراقب برچسب‌های قطعات باشید که کشوری غیر از کشوری که معمولاً قطعات در آن ساخته می‌شوند را فهرست می‌کنند. عدم تقارن در اجزای قطعه قطعات تقلبی قطعا با عجله ساخته می شوند و معمولا خیلی خوب نیستند. به دنبال قسمت هایی باشید که باید متقارن باشند ولی نیستند و شما را دچار مشکل می کنند.

طرح ها و رنگ  هایی که شبیه اصل لوازم نیستند اگرچه برخی از شرکت‌های تولید قطعات یدکی از الگوهای رنگی متفاوتی برای قطعات یدکی استفاده می‌کنند،

اما سازندگان قطعات تقلبی نیز این کار را انجام می‌دهند.

به دنبال رنگ هایی باشید که کمی «خاموش» یا کپی کسل کننده ای از رنگ اصلی هستند.

فقدان برچسب، طرح یا شماره شناسایی معمولی قطعات تقلبی ممکن است به شکل ریخته‌ گری ساده قطعه باشد. به تاریخ نگاه کنید آمریکایی ها تاریخ را در قالب ماه، روز، سال می نویسند. ملت های دیگر این کار را نمی کنند. اگر قرار است قطعه شما ساخت آمریکا باشد، مهر تاریخ روی مواد را بررسی کنید تا مطمئن شوید.بسته بندی غیر معمول اگر تامین کننده قطعات مورد علاقه شما به شما از تغییر بسته بندی اطلاع نداده است، احتمالاً تغییری در بسته بندی وجود نداشته است.

اگر سازنده معمولا آن را در پلاستیک می فرستد، قطعه ای را که در جعبه مقوایی قرار می گیرد، نپذیرید. تفاوت قیمت نامتعارف پیدا کردن تخفیف یک چیز معمولی است،

اما اگر ببینید قطعات با تخفیف بیش از حد (مثلا ۹۰٪) ارائه می شوند،احتمال تقلبی بودن آنها بسیار زیاد است.

به یاد داشته باشید، اگر چیزی به نظر خوب می رسد که درست باشد، احتمالاً درست است.

با سازنده تماس بگیرید 

در صورت شک با شرکت سازنده تماس بگیرید و از آنها در مورد قطعه سوال کنید.بخش مراقبت از مشتری می تواند با ارسال تصاویر یا صحبت در مورد نگرانی های شما از طریق تلفن به شما کمک کند.

اگر هر یک از این موارد در قطعات شما وجود دارد، ممکن است عاقلانه باشد که از فروش خودداری کنید.انجام این کار تضمین می کند که از دام های استفاده از قطعات یدکی تقلبی،از جمله آسیب به ماشین آلات و از دست رفتن زمان تولید، فرار کنید.

مطالب مرتبط

ارسال پاسخ