نمایندگی رسمی قطعات mvm

نمایندگی رسمی قطعات mvm

نمایندگی رسمی قطعات mvm

بازرگانی خیرخواه نمایندگی رسمی قطعات mvm در تهران می باشد. این شرکت توزیع کننده قطعات یدکی انواع خودرو چینی است و خدمات آن شامل کیفیت و هزینه و سرعت بخشی در ارسال لوازم یدکی می باشد.

شرکت خودرو سازی چری تنها پس از گذشته ۲سال از راه اندازی توانست اولین خودروی خود را به بازار عرضه کند.

این شرکت توانست با عرضهٔ خودروی هم کیفیت با خودروهای موجود در بازار داخلی با سرمایهٔ خارجی‌ اما ۳۰% قیمت کمتر به موفقیت چشمگیری برسد به عنوان اولین خودرو ساز مستقل چینی‌ شناخته شد.

قطعات اصلی mvmشرکت چری توانسته با بیش از ۳۰ کشور جهان از جمله ایران،برزیل،روسیه و.. قرار داد همکاری امضا کند و با بیش از ۸۰% از صادرات خودرو در چین بزرگترین صادر کنندهٔ خودرو شناخته شود.

خودروهای این شرکت در ایران تحت برند مدیران خودرو(‌ mvm ) مونتاژ و عرضه میشود. از جمله نمایندگی های رسمی قطعات mvm در ایران می توان به فروشگاه لوازم یدکی خیرخواه اشاره نمود.

برند چری که بعضی محصولات خود را با نام MVM در ایران عرضه می‌کند، باسابقه‌ترین برند چینی فعال در کشور محسوب می‌گردد. کراس‌ اورهای چری، با نام تیگو شناخته می‌شوند و نام اصلی X22 از برند MVM، تیگو ۲ است که البته در کشور چین با نام تیگو X3 بفروش می رسد.

بازرگانی خیرخواه با سال ها تجربه در زمینه تامین وتوزیع قطعات یدکی انواع خودرو خصوصاً خودروی MVM با نام تجاری(برند) KKK آماده ارائه انواع قطعات یدکی و تامین انواع قطعات سفارشی دراین زمینه است . تماس با کارشناسان مجرب ما علاوه بر صرفه جویی در وقت و  هزینه ها ، شما را از مشاوره فنی در این زمینه بهره مند میسازد و تلاش مینماید تا از طریق درک و پیش بینی نیازها و انتظارات مشتریان و بهره گیری از فرآیندهای نظام مند مکانیزه و تحت کنترل و همچنین پیاده سازی سیستم های مدیریت کیفیت برای مشتریان ارزش خلق نماید . در همین راستا محصولات این گروه بازرگانی منطبق با  استانداردهای خودروسازان داخلی وخارجی ارائه میگردد

مطالب مرتبط

ارسال پاسخ