نمایندگی قطعات ام وی ام

نمایندگی قطعات ام وی ام

نمایندگی قطعات ام وی ام؛ برای رانندگانی که به دنبال قطعات یدکی خودرو هستند، نمایندگی های زیادی وجود دارد. یکی از این نمایندگی ها فروشگاه خیرخواه است.

 

برای انجام تعمیر خودرو، باید قطعات خودرو را پیدا کنید. این قطعات یدکی خودرو، به عنوان مثال از طریق خرید خودرو برای قطعات، نو یا دست دوم فروخته می شوند. همچنین اگر تحت شرایط گارانتی وسیله نقلیه شما قرار گیرند، می توانند رایگان باشند.

با مشاورین متخصص بازرگانی خیرخواه صحبت کنید

تماس با ما

سفارش آنلاین

قطعات یدکی خودرو: مطابقت با استانداردهای سازنده

برای یافتن قطعات یدکی، کارت ثبت خودرو را بردارید. این کار پیدا کردن قطعات کاملا مناسب را آسان تر می کند:

به علامت؛

به مدل؛

نوع وسیله نقلیه؛

به موتورسازی آن؛

آن دقت کنید

 

انواع قطعات یدکی خودرو

۳ نوع لوازم یدکی خودرو وجود دارد:

قطعات یدکی عملیاتی؛

قطعات یدکی محفظه مسافر؛

قطعات یدکی دید

 

قطعات یدکی عملیاتی

ما در مورد قطعات یدکی عملیاتی صحبت می کنیم:

 

تسمه تایم، تسمه لوازم جانبی، گیمبال؛

دینام، شمع، شمع تابش؛

دیسک های ترمز، لنت ترمز جلو و عقب، لنت ترمز درام، کمک فنر جلو و عقب، گیربکس، پمپ فرمان و غیره.

 

قطعات یدکی کابین

اینها به عنوان مثال، شیشه های برقی، قفل، بسته شدن، کنترل های پدال و غیره هستند.

 

قطعات دید

این بسته برف پاک کن، اپتیک و چراغ های جلو، لامپ است.

 

کیفیت قطعات یدکی خودرو را شناسایی کنید

واضح است که قطعات یدکی در عملکرد صحیح خودرو شما اهمیت زیادی دارند.

 

بیشتر بدانید:قیمت لوازم یدکی تیگو ۵ – قطعات تیگو ۵فیلتر روغن x22

قطعات اصلی: «قطعات یا تجهیزاتی هستند که مطابق با مشخصات و استانداردهای تولید ارائه شده توسط سازنده وسیله نقلیه موتوری برای تولید قطعات یا تجهیزات در نظر گرفته شده برای مونتاژ وسیله نقلیه موتوری مورد نظر ساخته می شوند».

قطعات با کیفیت معادل که به عنوان قطعات قابل تطبیق شناخته می شوند: آنها باید “از کیفیت کافی برخوردار باشند تا استفاده از آنها بر تعمیر شبکه تایید شده تأثیری نداشته باشد”.

به اصطلاح قطعات استفاده مجدد: قطعاتی که متعلق به یک وسیله نقلیه بوده و پس از احتمالاً تعمیر و نگهداری مجدد برای وسیله نقلیه دیگری مورد استفاده قرار می گیرند.

 

قیمت قطعات یدکی خودرو

تعمیرات اساسی خودرو اغلب با تعویض قطعات یدکی همراه است. وقتی گارانتی هنوز معتبر است، از خرج کردن پول خودداری می کنید. در غیر این صورت، کیف پول شما وارد کار می شود.

 

هنگامی که صاحب یک ماشین هستید، باید انتظار داشته باشید که همیشه تعمیر و نگهداری و خرید قطعات یدکی را انجام دهید. در واقع، یک خودرو شامل بسیاری از قطعات است که به دلیل فرسودگی یا ممکن است خراب شوند، باید به طور دوره‌ای تعویض شوند. تنها مشکل: گاهی اوقات پیدا کردن قطعات یدکی به دلیل عرضه های فراوان در بازار ممکن است دشوار باشد. بنابراین برای یافتن قطعه یدکی که به دنبال آن هستید که مطابق با مدل خودروی شما باشد، حداقل دانش لازم است.

 

قطعات اصلی خودرو نو

قطعات اورجینال جدید مستقیماً از سازنده می آید. خودروسازان موظف به تامین قطعات یدکی برای مدت حداقل چند سال هستند.

 

برای تشخیص یک قطعه اصلی جدید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که مارک و مرجع سازنده را پیدا کنید. آنها روی بسته بندی و همچنین روی خود قطعات ذکر شده اند. توجه داشته باشید که قطعات جدید معادل اولین قطعات نصب شده روی خودرو از کارخانه است.

 

قطعات خودرو قابل انطباق جدید

این قطعات با قطعات اصلی جدید یکسان هستند به جز یک جزئیات: هزینه کمتری دارند. قطعات یدکی جدید قابل تطبیق توسط تجهیزات خودرو به بازار عرضه می شود. با این حال، عناصر عملیاتی در این فرم موجود نیستند. این مورد به ویژه در مورد گیربکس و موتور صادق است.

 

شما میتوانید انواع لوازم یدکی خودرو های ام وی ام را از نمایندگی معتبر خیرخواه به راحتی خریداری کنید. ما در تلاش هستیم که در کمترین زمان ممکن ان ها  را با کیفیت اصلی و قیمت مناسب  به شما برسانیم.

مطالب مرتبط

ارسال پاسخ