نمایندگی مدیران خودرو

نمایندگی مدیران خودرو

نمایندگی مدیران خودرو با ارائه خدمات پس از فروش و با هدف تولید، واردات و صادرات در عرضه انواع خودروهای سبک و سنگین شرکت فعالیت می نماید. نمایندگی مدیران خودرو تلاش خود را در جهت بالا بردن رضایتمندی مشتریان عزیز می باشد. بازرگانی خیرخواه خودروبا سال ها تجربه در تامین و توزیع یدکی انواع خودرو به خصوص خودروهای chery و mvm با نام تجاری آماده ارائه قطعات یدکی و تامین انواع قطعات سفارشی در زمینه خودرو فعالیت می کند. فروش قطعات مدیران خودرو از دیگر فعالیت های مدیران خودرو است.

نمایندگی مدیران خودرو

مدیران خودرو

مدیران خودرو به شکل مشترک با شرکت چری چینی اداره می گردد. با حمایت شرکت چری چینی توانسته با پیاده کردن مشتری مداری و استاندارد های بین المللی جایگاه خاصی را در میان خودرو سازان به دست آورد. به موفقیت های چشمگیری رسیده است. . شرکت مدیران خودرو سیستم ارزیابی عملکرد جهانی خود را با هدف استعدادیابی ایجاد نموده است و توانسته با الگو برداری از شرکتهای موفق در این عرصه در دیگر کشور ها در زمان کمی به موفقیت های زیادی در عرصه ارتقا علمی و عملی نائل شود.
شرکت مدیران خودرو با هدف تلاش در عرضه مدل های کم مصرف، ایمن، زیبا و متنوع و همینطور از هر جهت مناسب برای سلایق مختلف مشتریان، پاسخی مناسب برای خواسته های آنها داشته باشند و در واقعیت به شعار مدیران خودرو تبدیل شده است.
به دلیل تنوع محصولات و قطعات مدیران خودرو و بالا بردن آنها ا ز نظر کیفی و کمی ، توجه ویژه ایی را در وضع و بالابردن استانداردهای فروش احتیاج دارد. بازرگانی خیرخواه تلاش و توجه ویژه ایی را متمرکز کرده است، از جمله خدمات این مجموعه برخورد و معرفی محصول برای مشتری ، کارهای مرتبط به فروش ، شرایط فروش ،تحویل در زمان تعیین شده خودرو، رسیدگی به شکایات مشتریان و ارزیابی های آن می باشد.
از سوی دیگر ارائه قطعات چری x55 و دیگر محصولات با کیفیت و اصل با قیمت مناسب به مشتریان عزیز می باشد.

برای تهیه انواع قطعات خودرو با ما در تماس باشید.
۰۲۱۳۳۹۸۹۴۹۰ – ۰۲۱۳۳۹۸۹۵۳۶

مطالب مرتبط

ارسال پاسخ