نمایندگی چری در تهران

نمایندگی چری در تهران

در این مقاله از  مطلبی در مورد نمایندگی چری در تهران ارائه شده است
ابتدا کمی راجبه چری بدانیم:
در سالهای اخیر ، بازار خودروی چین بطور سریع پیشرفت کرده و خودروهای موسسات معروف خودروسازی جهان مانند ” فولکس واگن ” آلمان و ” فورد ” آمریکا وارد بازار چین شده است . همگام با حضورشمار زیادی از موسسات چند ملیتی در بازار چین ، یک موسسه دار جوان چینی در راس موسسه خود با هشت سال تلاش توانسته است خودروهای چینی را به بیش از ۳۰ کشور و منطقه سراسر جهان عرضه کند . این جوان که ” این تنگ یائو ” نام دارد مدیر عامل شرکت خودروسازی ” چری ” است .
سال ۱۹۹۵ میلادی ، ” این تنگ یائو ” در زادگاهش در استان ” آن خویی ” به همراه ۸ نفر دیگر موسسه خودروسازی چین را تاسیس کرد . در سال ۱۹۹۷ میلادی شرکت با مسئولیت محدود خودروی ” چری ” با یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون یوان سرمایه ثبت شده رسما تاسیس شد . دو سال بعد ، در دسامبر سال ۱۹۹۹ نخستین خودروی ساخت این شرکت به بازار عرضه شد . کاربرد این نوع خودرو باخودروهای عمده با سرمایه خارجی در بازار چین برابر می باشد ،اما قیمت آن بیش از ۳۰ درصد پائین تر است . بدین سبب مورد پسند مصرف کنندگان قرار گرفته است . در سال ۲۰۰۴ نزدیک به ۹۰ هزاردستگاه خودروی ” چری ” فروخته شد و نشان ” چری ” نیز در ردیف ۱۰ خودرو برتر چین قرار گرفت .
پس از چهار سال پیشرفت ، اکنون شرکت ” چری ” در سوریه ۲۲ فروشگاه تخصصی تاسیس کرده و بیش از ۵۰۰۰ دستگاه خودرو فروخته شده است . در شلوغ ترین خیابان دمشق پایتخت سوریه ، خودروهای مارک ” چری ” در هر جایی به چشم می خورد . آقای ” مروان ” صاحب خودروی ” چری ” به خبرنگار گفت : موتور خودروی ” چری ” بسیار قوی است و مصرف بنزین آن بالا نیست . تعمیر و نگهداری خودرو تا زمانی که خودرو دارای تضمین می باشد ، رایگان است . خرید قطعات یدکی آن نیز آسان است .
بعدها خودروی ” چری ” به طور موفقیت آمیزی وارد بازار مصر شد . در سال ۲۰۰۳ میلادی شرکت ” چری ” کارگاه تولید خودرو در ایران تاسیس کرد. اکنون شرکت ” چری ” با بیش از ۳۰ کشور قرارداد صادرات خودرو امضا کرده است که بیش از ۸۰ در صد صادرات خودروی چین را تشکیل می دهد . چین اکنون به بازار خاورمیانه ، آسیای جنوب شرقی و آفریقا راه یافته و مدیر عامل شرکت ” چی ژوی ” چشمان خود را به بازار آمریکا بزرگترین مصرف کننده خودرو جهان دوخته است . وی گفت : هدف شرکت ما این است که از سال ۲۰۰۷ میلادی سالانه ۲۵۰ هزار خودرو به آمریکا بفروشیم و مجموع فروش سالانه این شرکت در صورت تحقق این هدف به دو میلیارد دلار خواهد رسید . وی به خبرنگار گفت : شرکت ” چری ” اطمینان و توانایی دارد که پیشرفت ثابت و دائمی خود را حفظ کند .

شرکت چری نمایندگان بسیاری در کشور های مختلف اروپایی و آسیایی دارد و همچنین نمایندگی چری در تهران را دارا بوده و قطعات یدکی به راحتی در اختیار عموم قرار میگیرد.بازرگانی خیرخواه یکی از این نمایندگی های مجاز چری در تهران بوده که در تامین قطعات یدکی خودروهای چینی کمک شایانی به دارندگان این خودرو ها میکند.

مطالب مرتبط

ارسال پاسخ