واردکننده قطعات ام و ی ام

واردکننده قطعات ام و ی ام

واردکننده قطعات ام و ی ام

واردکننده قطعات ام و ی ام؛چری خودرو سازی چینی است که خودروهای آن درایران توسط شرکت مدیران خودرو به اسم ام وی ام تولید می شوند . تمامی خودروهای ام وی ام ( mvm ) تولیدی توسط مدیران خودرو طبق توافقی که با شرکت خودروسازی چینی چری اتومبیل شده است , تولید و ساخته می شود .
همیشه بزرگترین دغدهه ما ایرانی ها در خرید اتومبیل های خارجی و یا تحت لیسانس کشور دیگر این است که آیا قطعات خودرو مد نظر در ایران تولید می شود یا اصلا می توان قطعات و لوازم یدکی خودرها را در ایران پیدا کرد یا نه ؟
قطعات یدکی ام وی ام ( MVM )
به دلیل تعامل اقتصادی بالایی که ایران با چین دارد لوازم یدکی ام وی ام ( قطعات یدکی mvm ) تقریبا در تمام کشور موجود می باشد و از این رو مشکلی وجود ندارد.

در این مقاله می خواهیم بزرگترین و برترین فروشگاه ها و وارد کننده های قطعات یدکی ام وی ام کشور را معرفی کنیم .
بازرگانی خیرخواه مفتخر است که مورد اعتماد شما هموطنان عزیز واقع شده و سال هاست که با فروشگاه های همکارانمان در شهرستان ها همکاری نموده و به صورت عمده یا جزئی قطعات یدکی اصلی مورد نیاز شما را تنها با یک تماس و تضمین اصل بودن برای شما ارسال می نماییم. همچنین به صورت جزئی نیز قطعات اصلی را برای هموطنان عزیز در سراسر تهران ارسال می نماییم. همچنین به منظور توسعه فروشگاه و رفاه حال شما هموطنان عزیز در صورتیکه به قطعات اصلی سایر خودروهای چینی به صورت عمده یا جزئی نیاز داشته باشید تنها با یک تماس با بازرگانی خیرخواه ، قطعات اصلی را با قیمتی مناسب و اطمینان و تضمین اصل بودن دریافت نمایید.
فروش و قیمت کلیه قطعات موتور و لوازم جلو بندی و بدنه خودرو ام وی ام mvm شامل : سپر جلو و عقب-آینه بغل راننده و شاگرد-گلگیر-شل گیر-تسمه دینام-تسمه تایم موتور-فن-رادیاتور آب-پمپ کلاچ -رادیاتور کولر-کمک فنر-سر پلوس چرخ جلو راننده و شاگرد-سیبک-دینام-واتر پمپ -پمپ روغن-دیسک صفحه کلاچ دمپر دار-چراغ مه شکن سپر جلو و عقب-فیلتر بنزین و فیلتر هوا-سنسور روغن-سنسور گاز-سنسور آب-ترموستات-واشر سر سیلندر-وایر و شیلنگ ها-درب-شیشه جلو و عقب-بوستر ترمز-لنت ترمز-اگزوز-کاتالیزور-چراغ جلو و عقب-سنسور abs-ایربگ-سنسور اکسیژن-سنسور کربن-سنسور دور آرام-سوزن انژکتور-چراغ راهنما جلو-کلیه قطعات جلو بندی و موتور-دیاق آهنی چپ و راست-رام زیر موتور-میل موج گیر موتور-بازویی طبق-پوسته گیربکس-کاپوت جلو-دسته موتور پایین چپ و راست-…ام وی ام MVM

مطالب مرتبط

ارسال پاسخ