واردکننده قطعات چری

واردکننده قطعات چری

محصولات بازرگانی خیرخواه شامل تمامی قطعات موتوری و بدنه ی ماشین های با برند چینی می باشد . همچنین لوازمی از قبیل روکش صندلی کفی ٣ بعدی قفل فرمان چراغ های و … برای تمامی برندهای اتومبیل را دارا می باشد . در ضمن تمامی محصولات مربوط به نظافت و تمیزی ماشین شامل واکس چرم صندلی واکس داشبورد واکس لاستیک بو گیر داخل ماشین و … از بهترین برند های مربوط به این محصولات با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت در این سایت موجود است .
قیمت محصولات بازرگانی خیرخواه از انجایی که کلیه محصولات مستقیما از وارد کننده و بدون واسطه به دست مشتریان عزیز میرسد بسیار مناسب و به صرفه میباشد .
هر خودرویی که در شرکت چری به دنیا می آید توسط تیم طراحی آن تولید می شود.طراحی چری چهار بخش را پوشش می دهد.تناسب، برندسازی، زیبان طراحی و کیفیت.
طراحی در چری به خوبی بیانگر آن است که طراحان آن درک درستی از خواسته و انتظارات مشتریان خودرو، زمینه فرهنگی و روند بازار دارند.
همچنین سیستم و فرآیندی در این شرکت وجود دارد که موجب می شود طراحی از استانداردهای بین المللی تبعیت کند.طراحی چری، تناسب طلایی را با تناسب خودرویی ادغام می کند.بطور کلی طراحی این تیم از نیرومندی و برازندگی اسب های چابک و سریع الهام میگیرد.خودروهای چری دارای خطوط دینامیکی هستند که مقاومت هوا را در برابر بدنه به کمترین میزان می رساند.
در واقع ظاهر بدنه خودرو به صورتی طراحی شده که گویا در هر لحظه آماده حرکت و شتاب گرفتن است.
در طراحی استریم لاین، از چراغ های عقب گرفته تا پلاک خودرو، به گونه ایست تا تاثیر خطوط افقی روی بدنه را تقویت کند و در مجموع ظاهر کلی خودرو را باشکوه تر کند.
لوازم یدکی چری ، ام ی ام ، تیگو و … ارسال با قیمت مناسب در کمترین زمان به تمام نقاط کشور با هزینه کم. تخفیف در ارسال(بدنه.موتوری.سیم کشی.گیربکس. کلاف. شاسی،درب .چراغ.درب موتور .سپر.لوازم .لوکس.دی وی دی.صندلی .روکش.شیشه ها.و تمامی لوازم داخلی.و خارجی)مشاوره در خرید شمازیر قیمت بازار روز چراغ برق عمده لوازم یدکی کشوربا ضمانت کامل و جامعاعتماد شما اعتبار ماست سود کم مشتری بیشتر شعار ماست

شرکت بازرگانی خیرخواه وارد کننده قطعات چری و دیگر خودروهای چینی بوده Tو همچنین نماینگی خودروهای چری ، تیگو ، ام وی ام و … را دارا میباشد.

مطالب مرتبط

ارسال پاسخ