ویژگی های آریزو ۶

ویژگی های آریزو 6

ویژگی های آریزو ۶

آریزو ۶ که نسل جدید آریزو ۵ است دارای ویژگی های مختلف و دارای قطعات مختلفی می باشد که مشتریان عزیز می توانند از بازرگانی خیرخواه خودرو تهیه نمایند.

آریزو ۶ نسبت به آریزو ۵ از ویژگی ها و امکانات بیشتری برخوردار است . این خودرو ظاهر بسیار زیبایی دارد که باعث شده طرفداران بسیاری را جذب نماید و قطعات آن را با وجود تازگی این خودرو می توان به راحتی تهیه نمود.

آریزو ۶ یک خودروی اسپرت جذاب را به نمایش می گذارد و نشان می دهد که این خودرو دارای طراحی بسیار با کیفیت و زیبا است . از نمای روبه رو که به خودرو بنگریم می‌توانیم یک خودروی اسپرت نزدیک به لوکس را ببینیم که چراغ‌های بزرگ در کنار جلو پنجره مشبک به صورت جذاب و خطوط کرومی فراوان، را شامل می شود.

از مدت زمان کمی که این خودرو وارد بازار شده رضایت همه را جلب نموده و افرادی کمی هستند که این خودرو را نمی پسندند.

ویژگی های آریزو 6

قطعات آریزو ۶

از ویژگی آریزو ۶ میتوان به وجود قطعات با کیفیت در آن اشاره کرد .  از جمله قطعات آریزو ۶ می توان به موارد زیر اشاره نمود. دینام – چراغ عقب – چراغ جلو – سنسور ترمز – لنت ترمز دستی – قطعات جلوبندی و موتور – لوازم بدنه – سپر عقب – جلو – شمع – لنت ترمز – میل سوپاپ -جعبه دنده – جعبه فرمان – دیسک و صفحه – آینه بغل – تسمه دینام – فن – رادیاتور – کاپوت – گلگیر – شلگیر – واتر پمپ – گیربکس – پمپ روغن – پمپ کلاچ – فیلتر بنزین – فیلتر هوا – سنسور گاز – سنسور آب – سنسور روغن – سیلندر – پیستون – وایر شمع – شیلنگ ها – دسته موتور

اگر به دنبال دیگر ویژگی آریزو ۶ هستید و یا دغدغه کیفیت قطعات این خودرو زیبا را دارید با بازرگانی خیرخواه خودرو در تماس باشید.

شماره تماس : ۰۲۱۳۳۹۸۹۴۹۰ – ۰۲۱۳۳۹۸۹۵۳۶

شماره موبایل : ۰۹۱۲۲۴۷۵۰۷۵

بازرگانی خیرخواه در جهت اطلاع رسانی در زمینه ویژگی آریزو ۶ و کسب رضایت مشتریان عزیز تلاش می نماید و محصولات خود را با قیمت مناسب عرضه می نماید و به دست مشتری می رساند.

 

 

مطالب مرتبط

ارسال پاسخ